Logo Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie

Pamiętamy o zmarłych - wyjście na cmentarz

Ocena 0/5

30 października uczestnicy ŚDS wybrali się na Cmentarz  w Sochaczewie-Trojanowie. W ciszy i spokoju zapalili znicze na grobach swoich kolegów oraz Żołnierzy poległych we wrześniu 1939r. Spacer alejkami cmentarza był dla wszystkich głębokim przeżyciem, wprowadził w nastrój refleksji i zadumy oraz wspomnień o osobach, których już z nami nie ma.

Galeria zdjęć

Grupa kobiet i mężczyzn stojących przy grobach Żołnierzy poległych na cmentarzu wojennym Grupa kobiet i mężczyzn stojących przy grobach Żołnierzy poległych na cmentarzu wojennym Kobieta stojąca przy grobach Żołnierzy poległych na cmentarzu woje Mężczynza stawiający znicz przy grobach Żołnierzy poległych na cmentarzu wojennym Mężczynza trzymający znicz przy grobach Żołnierzy poległych na cmentarzu wojennym Kobieta stojąca przy grobach Żołnierzy poległych na cmentarzu wojennym
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności