Pamiętamy o zmarłych - wyjście na cmentarz
30 października uczestnicy ŚDS wybrali się na Cmentarz w Sochaczewie-Trojanowie. W ciszy i spokoju zapalili znicze na grobach swoich kolegów oraz Żołnierzy poległych we wrześniu 1939r. Spacer alejkami cmentarza był dla wszystkich głębokim przeżyciem, wprowadził w nastrój refleksji i zadumy oraz wspomnień o osobach, których już z nami nie ma.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!