Rajd pieszy po okolicy
20 września uczestnicy ŚDS wybrali się na rajd pieszy po okolicy. Celem rajdu było podzianie przyrody oraz poczucie spokoju z dala od miasta.
Trasa rajdu wiodła przez malownicze ścieżki wśród drzew, gdzie słychać było śpiew ptaków. Był to wspaniale spędzony czas na łonie natury.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!