Wycieczka do Warszawy
9 października 2024r. uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Plan wycieczki obejmował wizytę w Zamku Królewskim, spacer po warszawskiej Starówce oraz Krakowskim Przedmieściu. Mimo deszczowej pogody humory wszystkim dopisywały.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!