Logo Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie

Zabawa sylwestrowa w ŚDS

Ocena 0/5

28 grudnia w ŚDS odbyła się zabawa sylwestrowa. Były tańce przy muzyce i wspólna zabawa. 

Uczciliśmy ten dzień m.in. słodkim poczęstunkiem oraz toastem. Wszystkim dopisywały świetne, sylwestrowe humory. Zabawa pozytywnie nastroiła nas na powitanie Nowego Roku. Mamy nadzieję, że będzie on szczęśliwy.

Dziękujemy Zakładowi Cukierniczemu JEZNACH za nieodpłatne przekazanie ciast.

Galeria zdjęć

Zdjęcie przedstawia kobiety i mężczyzn tańczących w parach podczas zabawy sylwestrowej Na zdjęciu mężczyzna stojący z butelką szampana podczas zabawy sylwestrowej Zdjęcie przedstawia kobiety i mężczyzn tańczących podczas zabawy sylwestrowej Zdjęcie przedstawia kobiety i mężczyzn tańczących podczas zabawy sylwestrowej Na zdjęciu mężczyzna nalewający szampana podczas zabawy sylwestrowej Zdjęcie przedstawia kobiety i mężczyzn tańczących podczas zabawy sylwestrowej Zdjęcie przedstawia kobiety i mężczyzn tańczących podczas zabawy sylwestrowej Na zdjęciu mężczyzna otwierający szampana podczas zabawy sylwestrowej Zdjęcie przedstawia kobiety i mężczyzn tańczących podczas zabawy sylwestrowej Zdjęcie przedstawia kobietę i mężczyznę w kapeluszach tańczących podczas zabawy sylwestrowej Zdjęcie przedstawia kobiety i mężczyzn tańczących podczas zabawy sylwestrowej Zdjęcie przedstawia kobietę i mężczyznę tańczących podczas zabawy sylwestrowej
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności