Zabawa sylwestrowa w ŚDS
28 grudnia w ŚDS odbyła się zabawa sylwestrowa. Były tańce przy muzyce i wspólna zabawa.
Uczciliśmy ten dzień m.in. słodkim poczęstunkiem oraz toastem. Wszystkim dopisywały świetne, sylwestrowe humory. Zabawa pozytywnie nastroiła nas na powitanie Nowego Roku. Mamy nadzieję, że będzie on szczęśliwy.
Dziękujemy Zakładowi Cukierniczemu JEZNACH za nieodpłatne przekazanie ciast.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!