Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
31 stycznia 2024r. uczestnicy ŚDS pożegnali Panią Jadwigę - wieloletniego pracownika Środowiskowego Domu Samopomocy. Pani Jadzia przeszła na zasłużoną emeryturę. Pracowała w Placówce od 1999 roku.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!