Logo Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie

Pożegnanie Pani Jadzi

Ocena 0/5

31 stycznia 2024r. uczestnicy ŚDS pożegnali Panią Jadwigę  - wieloletniego pracownika Środowiskowego Domu Samopomocy. Pani Jadzia przeszła na zasłużoną emeryturę. Pracowała w Placówce od 1999 roku.

Dziękujemy Pani Jadziu

Galeria zdjęć

Na zdjęciu stoją dwie kobiety. jedna z nich trzyma w ręku kartkę z życzeniami. Obok przy stołach siedzą kobiety i mężczyźni. Na zdjęciu stoją dwie kobiety. Jedna z nich trzyma w ręku kartkę z życzeniami. Obok przy stołach siedzą kobiety i mężczyźni. Zdjęcie przedstawia mężczyznę składającego życzenia kobiecie. Obok siedzą kobiety i mężczyźni. Zdjęcie przedstawia kobietę czytającą życzenia i mężczyznę przekazującego laurkę drugiej kobiecie. Obok stoją i siedzą kobiety i mężczyźni.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności