31 stycznia 2024r. uczestnicy ŚDS pożegnali Panią Jadwigę - wieloletniego pracownika Środowiskowego Domu Samopomocy. Pani Jadzia przeszła na zasłużoną emeryturę. Pracowała w Placówce od 1999 roku. Dziękujemy Pani Jadziu
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!