Logo Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie

Wycieczka do Granicy

Ocena 0/5

18 września b.r. uczestnicy wraz z całą kadrą ŚDS  odwiedzili Ośrodek dydaktyczno – muzealny w Granicy. Po dotarciu do miejsca docelowego wszyscy wyruszyli na spacer po Puszczy Kampinoskiej. Trasa obejmowała szlak edukacyjny od polany w Granicy, chaty kampinoskie oraz cmentarz wojenny. Zwieńczeniem spaceru było ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wyjazd był bardzo udany, pogoda dopisała.

Galeria zdjęć

Na zdjęciu pięć kobiet i mężczyzna siedzący w wieży obserwacyjnej w Kampinoskim Parku Narodowym Na zdjęciu grupa osób siedzących przy ognisku Na zdjęciu grupa osób piekąca kiełbaski na ognisku Na zdjęciu grupa osób piekąca kiełbaski na ognisku Na zdjęciu mężczyzna oglądający mapę Kampinoskiego Parku Narodowego Na zdjęciu grupa osób siedzących przy ognisku
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności