Wycieczka do Granicy
18 września b.r. uczestnicy wraz z całą kadrą ŚDS odwiedzili Ośrodek dydaktyczno – muzealny w Granicy. Po dotarciu do miejsca docelowego wszyscy wyruszyli na spacer po Puszczy Kampinoskiej. Trasa obejmowała szlak edukacyjny od polany w Granicy, chaty kampinoskie oraz cmentarz wojenny. Zwieńczeniem spaceru było ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wyjazd był bardzo udany, pogoda dopisała.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!