II Turniej Bilardowy o Puchar Wójta Gminy Młodzieszyn
31 sierpnia 2023 r. w Filii Bibliotecznej w Kamionie odbył się II Turniej Bilardowy o Puchar Wójta Gminy Młodzieszyn.W finałowym meczu udział wzięły delegacje ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie i Warsztatu Terapii Zajęciowej "Ja-Ty-My" Rywalizacja była bardzo zacięta. Z wynikiem 2:0 wygrała drużyna naszego Domu. Następnie odbyły się mecze między dyrektorami placówek i pozostałymi uczestnikami spotkania oraz Panią Wójt.
Dziękujemy organizatorom i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!