Logo Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie

Obchody Święta Niepodległości w ŚDS

Ocena 0/5

7 listopada 2024r., w ramach sochaczewskich obchodów Święta Niepodległości, w ŚDS odbyło się uroczyste spotkanie. Uczestnicy ŚDS wraz z uczniami z Akademii Prymusa oraz dzieci z SCK zaprezentowali program słowno-muzyczny, który wszystkim dostarczył wiele wzruszeń. Wśród przybyłych gości obecna była p. Joanna Kamińska - Naczelnik Wydziału Polityki  Społecznej i Ochrony Zdrowia, która reprezentowała Urząd Miejski w Sochaczewie oraz p. Izabella Bińkowska - Dyrektor Miejskiego Żłobka Integracyjnego.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności