Obchody Święta Niepodległości w ŚDS
7 listopada 2024r., w ramach sochaczewskich obchodów Święta Niepodległości, w ŚDS odbyło się uroczyste spotkanie. Uczestnicy ŚDS wraz z uczniami z Akademii Prymusa oraz dzieci z SCK zaprezentowali program słowno-muzyczny, który wszystkim dostarczył wiele wzruszeń. Wśród przybyłych gości obecna była p. Joanna Kamińska - Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia, która reprezentowała Urząd Miejski w Sochaczewie oraz p. Izabella Bińkowska - Dyrektor Miejskiego Żłobka Integracyjnego.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!