Wyjazd na Powązki
7 listopada grupa uczestników ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie udała się na wycieczkę na Cmentarz Powązkowski do Warszawy.
Spacer alejkami cmentarza był dla wszystkich ogromnym przeżyciem. Na cmentarzu oglądaliśmy mogiły sławnych ludzi: pisarzy, malarzy, aktorów, polityków i wojskowych. Spacer po cmentarzu umilała piękna jesienna pogoda. Przechodząc Aleją Zasłużonych odwiedziliśmy groby spoczywających m.in. Władysława Reymonta, Jana Parandowskiego, Czesława Niemena czy Jana Kiepury. Mieliśmy również okazję zwiedzić kościół Św. Karola Boromeusza przy cmentarzu. W drodze powrotnej zajechaliśmy na obiad do restauracji Wycieczka była ciekawą i edukacyjną formą zajęć.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!