Logo Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie

Uroczyste śniadanie wielkanocne

Ocena 0/5

2 kwietnia w naszym Domu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Wspólnie zasiedliśmy do wielkanocnego stołu, by w gronie podopiecznych, kadry oraz zaproszonych gości celebrować nadchodzące Święta Wielkiej Nocy. Śmiech, zapach tradycyjnego żurku i piękne, własnoręcznie wykonane dekoracje sprawiły, że poczuliśmy prawdziwą bliskość i radość.  
Było nam niezmiernie miło gościć wyjątkowe osoby, które swoją obecnością uświetniły tę uroczystość. Nasze zaproszenie przyjęli: Pan Maciej Małecki-Poseł na Sejm RP, Pan Michał Orliński-Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Pan Daniel Janiak - Burmistrz Miasta Sochaczew, Pani Kamila Gołaszewska-Kotlarz -Zastępca Burmistrza, Pani Joanna Kamińska - Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia, Pan Damian Wasilewski - Dyrektor CUS Sochaczew oraz przyjaciel naszego Domu – Ksiądz Andrzej Kita.
 
Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa, życzenia i wsparcie, które płynie do nas od władz samorządowych oraz przyjaciół Ośrodka. To spotkanie pokazało, że nasz Dom to nie tylko miejsce wsparcia, ale przede wszystkim wielka, wspólna rodzina.  
 
  
 


powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności