Uroczyste śniadanie wielkanocne
2 kwietnia w naszym Domu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Wspólnie zasiedliśmy do wielkanocnego stołu, by w gronie podopiecznych, kadry oraz zaproszonych gości celebrować nadchodzące Święta Wielkiej Nocy. Śmiech, zapach tradycyjnego żurku i piękne, własnoręcznie wykonane dekoracje sprawiły, że poczuliśmy prawdziwą bliskość i radość.
Było nam niezmiernie miło gościć wyjątkowe osoby, które swoją obecnością uświetniły tę uroczystość. Nasze zaproszenie przyjęli: Pan Maciej Małecki-Poseł na Sejm RP, Pan Michał Orliński-Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Pan Daniel Janiak - Burmistrz Miasta Sochaczew, Pani Kamila Gołaszewska-Kotlarz -Zastępca Burmistrza, Pani Joanna Kamińska - Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia, Pan Damian Wasilewski - Dyrektor CUS Sochaczew oraz przyjaciel naszego Domu – Ksiądz Andrzej Kita.
Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa, życzenia i wsparcie, które płynie do nas od władz samorządowych oraz przyjaciół Ośrodka. To spotkanie pokazało, że nasz Dom to nie tylko miejsce wsparcia, ale przede wszystkim wielka, wspólna rodzina.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!