Spotkanie walentynkowe
14 lutego obchodziliśmy w ŚDS Walentynki. Chyba wszyscy lubimy dzień zakochanych. Z tej okazji zorganizowaliśmy pocztę walentynkową. Już od początku lutego przygotowane i ozdobione pudełko czekało na kartki.
W dniu dzisiejszym korespondencja została rozdzielona do poszczególnych osób. Walentynki były pomysłowe i kolorowe, z wesołymi rymowankami. Był też słodki poczęstunek – ciasto i napoje. Ponieważ Walentynki przypadły w tym roku w Środę Popielcową, nie mogliśmy bawić się podczas dyskoteki. Ale i tak było miło, romantycznie i sympatycznie.
Dziękujemy Zakładowi Cukierniczemu JEZNACH za nieodpłatne przekazanie ciasta.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!