Spotkanie integracyjne "Kolędujmy wszyscy wraz"
7 grudnia w Środowiskowym Domu Samopomocy odbyło się uroczyste spotkanie integracyjne "Kolędujmy wszyscy wraz".
Wzorem lat ubiegłych spotkali się podopieczni placówek pomocowych z terenu powiatu sochaczewskiego, przedstawiciele samorządów i instytucji, aby wspólnie zaśpiewać najpiękniejsze polskie kolędy. Zaproszonych gości przywitał dyrektor ŚDS p. Adrian Kamiński. O tradycji kolędowania opowiedział ks. Andrzej Kita. Później głos zabrał p. Michał Orliński z biura poselskiego p. Macieja Małeckiego. Następnie nadszedł czas na najważniejszą część uroczystości, a mianowicie prezentację kolęd. Na scenie zaprezentowało się 18 zespołów: Miejski Żłobek Integracyjny, Miejskie Przedszkole nr 4 z oddziałami integracyjnymi, Burmistrz Miasta (wraz z delegacją pracowników Urzędu Miejskiego, delegacją nauczycieli i pracowników Sochaczewskiego Centrum Kultury), radni rady miejskiej, Starostwo Powiatowe wraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, Centrum Usług Społecznych, Dzienny Dom Pomocy Społecznej, Klub Senior+, Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Atria i Antares, GOPS Sochaczew, GOPS Nowa Sucha, GOPS Młodzieszyn, Zespół Szkół w Erminowie, Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, Młodzieżowy Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Załuskowa, rodzice i opiekunowie uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy oraz uczestnicy Domu. Wykonawcy otrzymali upominki wykonane przez uczestników Domu. Po części artystycznej zaproszono wszystkich na poczęstunek. Uroczystość wspólnego kolędowania wprowadziła nas w świąteczny nastrój.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!