Udział w akcji Odblaskowa Choinka Bezpieczeństwa
Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy wzięli udział w akcji Odblaskowa Choinka Bezpieczeństwa, organizowanej przez Komendę Powiatową Policji Sochaczew. Akcja polega na wymianie własnoręcznie wykonanej bombki lub ozdoby świątecznej na odblaski. Odblaski mają wspomóc bezpieczeństwo pieszych na drodze. Sochaczewską komendę odwiedziło dwoje uczestników Domu wraz z dyrektorem.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!