Rozstrzygnięcie konkursu "Bądź jak Matejko"- edycja 2
19 lipca 2023 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Sochaczewie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bądź jak Matejko” - edycja 2. Uczestnicy mieli za zadanie namalować reprodukcję znanego obrazu. W konkursie udział wzięły 32 osoby. Spotkanie zaszczyciła swą obecnością Pani Joanna Kamińska - Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia.
Na wstępie głos zabrał Dyrektor ŚDS. Podziękował wszystkim za udział . Razem z p. Naczelnik wręczył dyplomy i nagrody uczestnikom biorącym udział w konkursie.
Następnie odbył się grill z kiełbaskami i kaszanką, słodki poczęstunek oraz zabawa taneczna.
Dziękujemy Zakładowi Cukierniczemu JEZNACH za nieodpłatne przekazanie ciasta.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!