Bezpieczne wakacje na sportowo
12 lipca 2023r. uczestnicy ŚDS-u udali się do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie, gdzie wzięli udział w zajęciach „Bezpieczne wakacje na sportowo” prowadzonych przez strażaków. Uczestniczyli również w grach i zabawach chodnikowych.
Zajęcia odbyły się się w ramach programu sochaczewskiego lata.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!