"Akcja Integracja" w Wyszogrodzie
26 maja 2023 r. wzięliśmy udział w integracyjnym pikniku "Akcja Integracja" w Wyszogrodzie.
Organizatorem festynu był Środowiskowy Dom Samopomocy w Wyszogrodzie.
W imprezie wzięło udział ponad 200 osób niepełnosparwnych z terenu powiatu płockiego, sochaczewskiego i gostynińskiego.
Celem tego niezwykłego wydarzenia była integracja społeczna dzieci i osób niepełnosprawnych, w duchu wzajemnej pomocy, szacunku, akceptacji, zrozumienia i otwarcia się na potrzeby drugiego człowieka.
Odbyły się zawody sportowe,,na wesoło", animacje, pokazy, warsztaty artystyczne i liczne atrakcje.
Całość imprezy połączyła dobra zabawa, muzyka i smakowite posiłki.
Bardzo dziękujemy za zaproszenie i czekamy na kolejną edycję.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!