1 czerwca świętowaliśmy w naszym Ośrodku "Dzień Dziecka"
1 czerwca świętowaliśmy w naszym Ośrodku "Dzień Dziecka".
Odbyło się grillowanie, nie zabrakło również słodkości oraz lodów. A po degustacji przyszedł czas na wspólną zabawę - śpiewy i tańce przy muzyce.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!