Logo Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie

1 czerwca świętowaliśmy w naszym Ośrodku "Dzień Dziecka"

Ocena 0/5

1 czerwca świętowaliśmy w naszym Ośrodku  "Dzień Dziecka". 

Odbyło się grillowanie, nie zabrakło również słodkości oraz lodów. A po degustacji przyszedł czas na wspólną zabawę - śpiewy i tańce przy muzyce.

Galeria zdjęć

Zdjęcie przedstawia siedzących ludzi przy stolikach czekających na posiłek Zdjęcie przedstawia kobietę która piecze kiełbasy na grillu Zdjęcie przedstawia lody w kubku Zdjęcie przedstawia lody oraz ciastka na stole Zdjęcie przedstawia grupę ludzi jedzących lody przy stoliku Zdjęcie przedstawia grupę ludzi jedzących lody przy stoliku Mężczyzna w granatowej bluzie śpiewa piosenke Dwoje ludzi tańczy Zdjęcie przedsawia dwoje ludzi którzy się przytulają Zdjęcie przedstawia troje ludzi którzy pozują do zdjęcia Zdjęcie przedsawia dwoje ludzi którzy się przytulają Samotny mężczyzna spożywa kaszankę siedząc przy stoliku Zdjęcie przedstawia grupę ludzi jedzących kiełbasę z grilla przy stoliku Zdjęcie przedstawia grupę ludzi tańczących
powrót do kategorii
Poprzedni
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności