II Festiwal Sochaczewskiej Cebuli
3 września b.r. wzięliśmy udział w II Festiwalu Sochaczewskiej Cebuli. W naszym namiocie można było obejrzeć prace wykonane przez uczestników Domu oraz spróbować swoich sił przy hafcie diamentowym.
Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, zarówno przez najmłodszych, jak i dorosłych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!