Topienie Marzanny
20 marca, zgodnie z tradycją, nasi uczestnicy pożegnali zimę i przywitali wiosnę. Z tej okazji wybraliśmy się nad rzekę, aby utopić Marzannę, którą wcześniej przygotowaliśmy w ramach zajęć terapeutycznych. Teraz z niecierpliwością czekamy na słońce, zielone drzewa i wspólne spacery.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!