Logo Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie

Zabawa sylwestrowa

Ocena 0/5

30 grudnia w ŚDS odbyła się zabawa sylwestrowa. Były tańce przy muzyce i wspólna zabawa. Uczciliśmy ten dzień słodkim poczęstunkiem i toastem, podczas którego złożyliśmy sobie noworoczne życzenia pełne zdrowia, radości i spełnienia marzeń.

Wszyscy bawili się znakomicie, w serdecznej i ciepłej atmosferze, z uśmiecham i pozytywną energią.

Dziękujemy Zakładowi Cukierniczemu JEZNACH za nieodpłatne przekazanie ciast.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności