Zabawa sylwestrowa
30 grudnia w ŚDS odbyła się zabawa sylwestrowa. Były tańce przy muzyce i wspólna zabawa. Uczciliśmy ten dzień słodkim poczęstunkiem i toastem, podczas którego złożyliśmy sobie noworoczne życzenia pełne zdrowia, radości i spełnienia marzeń.
Wszyscy bawili się znakomicie, w serdecznej i ciepłej atmosferze, z uśmiecham i pozytywną energią.
Dziękujemy Zakładowi Cukierniczemu JEZNACH za nieodpłatne przekazanie ciast.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!