24 listopada w Środowiskowym Domu Samopomocy w Sochaczewie odbyła się zabawa andrzejkowa. Nie zabrakło zabawy, wróżb oraz słodkiego poczęstunku.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!