21 maja uczestnicy naszego Domu, w ramach treningu budżetowego, wybrali się do restauracji McDonald's na hamburgera i frytki.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!