Wycieczka do Trójmiasta
Pierwszego dnia Nasi Uczestnicy po dotarciu do Gdańska zostali przywitani przez Panią przewodnik, która oprowadziła uczestników po Starym Mieście. Uczestnicy zapoznali się z historią Gdańska, przeszli się Drogę Królewska, zobaczyli Fontanę Neptuna oraz Zieloną Bramę
Następnego dnia zaplanowany był rejs statkiem na Westerplatte, oraz czas wolny w Gdańsku.
Trzeci dzień wycieczki do Trójmiasta to już powrót do domu. W drodze powrotnej Uczestnicy zatrzymali się w Toruniu, gdzie każdy mógł zakupić pierniki oraz zwiedzić miasto Mikołaja Kopernika.
Opaleni i szczęśliwi wrócili do Sochaczewa, gdzie czekali na Nich rodzice i opiekunowie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!