23 kwietnia uczestnicy ŚDS wzięli udział w wycieczce do Poznania. Odwiedzili Rogalowe Muzeum Poznania, gdzie wzięli udział w warsztatach wypiekania rogali świętomarcińskich.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!