Wyjazd do Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie.
3 grudnia 2024r., w ramach Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, grupa uczestników odwiedziła Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie.
W salach muzealnych obejrzeliśmy wystawy muzealne i makiety. Po obejrzeniu ekspozycji w budynku, udaliśmy się na zewnątrz, gdzie znajduje się Skansen Lokomotyw. Wszyscy z podziwem oglądaliśmy stojące na szynach różne wagony, lokomotywy, drezyny, składy towarowe i do przewozu pasażerów. W bardzo radosnym nastroju wróciliśmy do Ośrodka.
Środowiskowy Dom Samopomocy dziękuje Dyrekcji Muzeum za zaproszenie i możliwość nieodpłatnego zwiedzenia.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!