Logo Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie

Wycieczka do Łodzi

Ocena 0/5

20 sierpnia uczestnicy ŚDS pojechali na wycieczkę do Łodzi. 

Jedną z atrakcji było Orientarium ZOO Łódź.  Uczestnicy pozyskali wiadomości i zobaczyli wiele ciekawych zwierzą. Mieli również okazję zobaczyć kąpiel słonia. Największą atrakcją  w Orientarium był podwodny tunel z licznymi osobnikami i piękną rafą koralową. Kolejnym punktem wycieczki był spacer ulicą Piotrkowską, która jest najdłuższym deptakiem w Europie. Uczestnicy zwiedzili także Centralne Muzeum Włókiennictwa. Podczas zwiedzania  mieli możliwość obcowania z wybranymi eksponatami, zapoznania się z historią przemysłu włókienniczego.

To była wspaniała, ciekawa i udana wycieczka.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności