14 maja odbyły się kolejne wspólne warsztaty pt.: Piękna nasza Polska cała". Celem warsztatów było stworzenie prac plastycznych ukazujących piękno polskich gór, lasów, łąk, jezior, morza ,miasta.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!