Logo Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie

Uroczyste spotkanie z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Ocena 0/5

9 listopada w siedzibie Środowiskowego Domu Samopomocy odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Na tę okoliczność uczestnicy Domu przygotowali montaż słowno-muzyczny. Narodowe Święto Niepodległości to dla Polaków jedno z najważniejszych świąt państwowych. Po 123 latach zaborów nasz kraj odzyskał suwerenność. Głównym celem obchodów było kształcenie postawy szacunku do historii naszego kraju, symboli narodowych oraz poczucia tożsamości narodowej.

Galeria zdjęć

Na zdjęciu mężczyzna stojący przy statywie z mikrofonem i czytający wiersz, w tle na stołkach siedzą odświętnie ubrane trzy kobiety i mężczyzna Na zdjęciu kobieta stojąca przy statywie z mikrofonem i śpiewająca pieśni patriotyczne, w tle siedzą  trzy kobiety i mężczyzna Zdjęcie przedstawia grupę osób uczestniczących w spotkaniu z okazji Święta Niepodległości Zdjęcie przedstawia grupę osób uczestniczących w spotkaniu z okazji Święta Niepodległości 	Na zdjęciu mężczyzna stojący przy statywie z mikrofonem i czyatjący wiersz, w tle na stołkach siedzą odświętnie ubrane trzy kobiety Na zdjęciu kobieta stojąca przy statywie z mikrofonem i czyatająca wiersz, obok mężczyzna siedzący przy keyboardzie, w tle siedzą dwie kobiety Na zdjęciu kobieta stojąca przy statywie z mikrofonem i czytająca wiersz, w tle siedzą  trzy kobiety i mężczyzna Na zdjęciu mężczyzna stojący przy statywie z mikrofonem i czytający wiersz, w tle na stołkach siedzą odświętnie ubrane trzy kobiety i mężczyzna Zdjęcie przedstawia grupę osób siedzących przy stołach i degustujących słodkości
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności