Uroczyste spotkanie z okazji Narodowego Święta Niepodległości
9 listopada w siedzibie Środowiskowego Domu Samopomocy odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Na tę okoliczność uczestnicy Domu przygotowali montaż słowno-muzyczny. Narodowe Święto Niepodległości to dla Polaków jedno z najważniejszych świąt państwowych. Po 123 latach zaborów nasz kraj odzyskał suwerenność. Głównym celem obchodów było kształcenie postawy szacunku do historii naszego kraju, symboli narodowych oraz poczucia tożsamości narodowej.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!