Logo Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie

Uroczyste śniadanie wielkanocne w ŚDS

Ocena 0/5

27 marca w Środowiskowym Domu Samopomocy w Sochaczewie odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: p. Marek Fergiński - z-ca Burmistrza Miasta Sochaczew, p. Joanna Niewiadomska-Kocik -sekretarz miasta, p. Joanna Kamińska - naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia, p. Zofia Berent - dyrektor CUS  oraz ks. Andrzej Kita - przyjaciel naszego Domu.

Po krótkim powitaniu przez  Dyrektora ŚDS, uczestnicy zaprezentowali program słowno-muzyczny dotyczący tradycji i obchodów Świąt Wielkiej Nocy.  Życzenia od pracowników urzędu miasta złożył burmistrz miasta, a ksiądz Andrzej pobłogosławił pokarmy. Następnie wszyscy wspólnie zasiedliśmy do stołu, gdzie nie zabrakło wielkanocnych potraw przygotowanych w ramach treningu kulinarnego. Czas w tym wyjątkowym dniu upłynął w pogodnej i przyjaznej atmosferze.     

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności