Logo Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie

Uroczysta Gala z okazji Dnia Osób Niepełnosprawnych

Ocena 0/5

3 grudnia obchodziliśmy Święto Osób Niepełnosprawnych. Z tej okazji w Sochaczewskim Centrum Kultury w Chodakowie odbyła się uroczysta gala, w której udział wzięły osoby z niepełnosprawnościami, ich rodzice i opiekunowie oraz przedstawiciele instytucji, samorządu i organizacji pozarządowych,dla których temat niepełnosprawności nie jest obojętny.

Podczas gali został rozstrzygnięty też III Powiatowy Konkurs Plastyczny Ja-Ty-My pod patronatem posła Macieja Małeckiego, burmistrza i starosty sochaczewskiego.

Organizatorami gali byli: Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Miasto Sochaczew, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sochaczewie, Warsztat Terapii Zajęciowej „Ja-Ty-My”.

Środowiskowy Dom Samopomocy dziękuje za zaproszenie i wspólne świętowanie. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności