Logo Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie

Śniadanie wielkanocne

Ocena 0/5

10 kwietnia w Środowiskowym Domu Samopomocy w Sochaczewie odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. 

Na spotkanie przybyli: p. Daniel Janiak - Burmistrz Miasta, p. Kamila Gołaszewska-Kotlarz - z-ca Burmistrza Miasta p. Zofia Berent - dyrektor CUS, p. Izabella Bińkowska - Dyrektor Miejskiego Żłobka Integracyjnego oraz zaprzyjaźniony z naszym Domem ks. Andrzej Kita.

Po powitaniu przez  Dyrektora ŚDS, uczestnicy zaprezentowali montaż słowno-muzyczny   - wierszyki i piosenki związane ze Świętami Wielkiej Nocy. Życzenia od pracowników urzędu miasta złożył burmistrz miasta, a ksiądz Andrzej pobłogosławił pokarmy. Następnie wszyscy wspólnie zasiedliśmy do stołu, gdzie nie zabrakło wielkanocnych potraw przygotowanych w ramach treningu kulinarnego. Czas w tym wyjątkowym dniu upłynął w pogodnej i przyjaznej atmosferze.     

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności