Logo Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie

Życzenia świąteczne

Ocena 0/5

Z okazji  Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy radosnych, świątecznych chwil z rodziną i przyjaciółmi, zdrowia, pogody ducha, miłości i wiary, wzajemnej życzliwości oraz refleksji w tym  pełnym zadumy ale jakże radosnym czasie, kiedy na nowo budzi się życie i napełnia nas nadzieją na lepsze dziś i lepsze jutro.

Wesołego Alleluja!

życzą Dyrektor, pracownicy i uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności