przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
91408 odwiedzin
Dzień dla Rodziny w Środowiskowym Domu Samopomocy

Już na stałe coroczne spotkanie integracyjne „Dzień dla Rodziny”  wpisało się w harmonogram imprez w ramach obchodów Sochaczewskich Dni Rodziny.

29 maja 2014r. Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Osobom Potrzebującym „Z Sercem Do Wszystkich” we współpracy ze Środowiskowym Domem Samopomocy zrealizowało projekt „Dzień dla Rodziny” współfinansowany ze środków Gminy Miasto Sochaczew, w ramach zadania publicznego Prowadzenie działań na rzecz osób niepełnosprawnych i ich rodzin.

Program artystyczny przygotowany przez uczestników ŚDS przedstawiał rodziny z różnych stron świata. Zaproszeni goście, wśród których byli przedstawiciele władz samorządowych na czele z Burmistrzem Piotrem Osieckim, Wiceburmistrzem Markiem Fergińskim, Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia Joanną Kamińską, dyrektorami jednostek samorządowych, rodzicami i opiekunami uczestników ŚDS oraz mediami lokalnymi, gorącymi brawami docenili starania naszych aktorów.

Po występie wszyscy zasiedli do wspólnego grillowania, na stołach nie zabrakło domowych wypieków, owoców i słodkich napoi. Podczas spotkani a przygrywała nam skoczna muzyka, nie sposób usiedzieć było w miejscu.

Piknik przebiegał w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze, pozwolił na lepszą integrację, rozwinięcie więzi społecznych i przyjacielskich, pozostawił miłe wrażenia wśród wszystkich osób uczestniczących.

A A A
03.06.2014
godz.14:23
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt