przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
90296 odwiedzin
02.06.2016r. 5-lecie działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznej

02.06.2016r. delegacja naszej placówki z p. dyr J. Majewską na czele, wzięła udział w uroczystych obchodach 5- lecia działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznej.

 
   Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w tamtejszym kościele. Pogoda była słoneczna, więc uroczystość mogła odbyć się na dworze.
   W części oficjalnej dyrektor domu w Miedznej przywitała licznie przybyłych gości i opowiedziała o działalności ośrodka, przedstawiła pracowników zajmujących się osobami niepełnosprawnymi, dziękowała im za poświęcenie i profesjonalizm, wspomniała, że dom przyjmuje coraz więcej uczestników. Przemawiali również goście, doceniali wysiłek pracowników, jego aktywność w tutejszej społeczności, wspominali trudne początki działalności domu, życzyli następnych jubileuszy, wręczono kwiaty i upominki.

Każda delegacja z zaproszonych placówek składała gratulacje i wręczała swoje prezenty. Pani dyrektor Joanna Majewska, składając życzenia i zapraszając do odwiedzin w Sochaczewie, podarowała obraz pastelowy wykonany w naszym domu, towarzyszył jej autor pracy. Każdy uczestnik obchodów otrzymał serce z masy solnej wykonane przez uczestników ŚDS - u w Miednej.
   Potem odbyła się wspólna zabawa na świeżym powietrzu, którą prowadził wesoły klaun, organizując konkursy z nagrodami dla wszystkich chętnych, zapraszając do tańca. Z głośników płynęły znane piosenki. Rodzice uczestników przygotowali słodki tort, którym wszyscy obecni mogli się poczęstować. Organizatorzy oferowali też lody, napoje, posiłki z grilla.


                                  

A A A
15.06.2016
godz.13:55
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt