przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
91410 odwiedzin
24.11.2015r. Koncert Piosenki Biesiadnej w Radomsku W Ramach Projektu "Ocalić od zapomnienia"

Dnia 24.11.2015r. troje uczestników ŚDS pod opieką terapeuty A. Domagały wraz z pensjonariuszami Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Sochaczewie pod opieką p. Dyr Teresy Michałowskiej, wzięli udział w Koncercie Piosenki Biesiadnej w Radomsku w Ramach Projektu "Ocalić od zapomnienia".

Koncert zorganizowany został przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomsku, Środowiskowy Dom Samopomocy w Radomsku oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku "Wiem Więcej" z Radomska.

Wspólny udział w koncercie był okazją do integracji oraz pobudził do podejmowania aktywnych działań na rzecz naszych małych społeczności.

Po Koncercie, który odbył się na deskach teatru przy Miejskim Domu Kultury zostaliśmy zaproszeni na wizytę w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Radomsku, gdzie tamtejsi pensjonariusze przygotowali specjalnie dla nas przedstawienie oraz poczęstowani zostaliśmy gorącym obiadem. W przemiłej atmosferze ze śpiewem i tańcem wyjechaliśmy w drogę powrotną, odwiedzając przy okazji klasztor na Jasnej Górze.

Bardzo dziękujemy za tak mile spędzony czas. Takie zaangażowanie motywuje nas do organizowania i uczestnictwa w kolejnych społecznych inicjatywach.

A A A
26.11.2015
godz.10:36
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt