przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
91411 odwiedzin
Rajd Pieszy I Rowerowy w Łubcu

Dnia 21.08.2014 r. odbył się, w zaprzyjaźnionym ŚDS w Łubcu, IX Rajd Pieszy I Rowerowy połączony z obchodami 10- lecia działalności Ośrodka.

Uroczystość rozpoczęła P. Kierownik  Iwona Zielak, przybliżając w skrócie historię powstawania Placówki, dziękowała  wszystkim osobom, związanych z Ośrodkiem za pomoc w realizacji przedsięwzięć, niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania.

Wszyscy zaproszeni goście składali p. Kierownik gratulacje oraz życzyli wszelkiej pomyślności na dalsze lata pracy Placówki.

Na zakończenie części oficjalnej spotkania mogliśmy podziwiać piękny występ artystyczny uczestników ŚDS Łubiec, przygotowywany przez Kadrę terapeutyczną Ośrodka.

Następnie wszyscy goście zostali poczęstowani wielkim tortem urodzinowym oraz zaproszeni na obiad, by wzmocnić siły przed zaplanowanym po obiedzie rajdem. Jak zawsze po Puszczy oprowadzali nas mili panowie ze Straży Leśnej Kampinoskiego Parku Narodowego, omawiając nam jak należy się zachowywać w tego typu miejscach. Gdy wróciliśmy z Rajdu rozpoczęła się dyskoteka, gdzie wszyscy uczestnicy z zaproszonych Placówek mogli się poznać i wytańczyć przy skocznej muzyce.

Do domu wróciliśmy jak zawsze pełni pozytywnych wrażeń i wspomnień, snując już plany na następne tak miłe spotkania.

A A A
28.08.2014
godz.14:24
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt