przejdź do Sochaczew.pl
68993 odwiedzin
Wewnętrzny turniej tenisa stołowego - 10.05.2017r.

Dnia 10.05.2017 r. odbył się w naszym Domu wewnętrzny turniej tenisa stołowego, w ramach przygotowań przed wyjazdem do Ostrowi Mazowieckiej. Najlepsi zawodnicy pojadą 26 maja na Turniej Tenisa Stołowego Środowiskowych Domów Samopomocy.  Zawody odbędą się w kategoriach dziewcząt i chłopców.

W naszym turnieju udział wzięli chętni uczestnicy pod kierunkiem terapeutów, którzy sędziowali i zapisywali skrupulatnie wyniki wszystkich meczów.

By sprawdzić swoje umiejętności, graliśmy w systemie każdy z każdym, do dwóch wygranych setów. Nasi opiekunowie, którzy wyjeżdżają wraz z nami, sprawiedliwie, według wyników, wyłoniły najlepsze osoby, które będą reprezentowały nasz dom w tym roku.

Walka o zwycięstwo w każdym meczu była bardzo emocjonująca, liczył się każdy punkt. Każdy z nas chciałby pojechać na zawody do Ostrowi Mazowieckiej, na których rywalizacja będzie na pewno dużo trudniejsza, pojawi się wielu doświadczonych graczy z różnych domów - będą oni grać na wielu stołach, w dużej hali sportowej, pod czujnym okiem sędziów, w systemie pucharowym.

Jednak będziemy się starać o to, by pokazać się z jak najlepszej strony, powalczyć o puchary i inne nagrody.

 

Grzegorz Opala - uczestnik ŚDS

A A A
07.06.2017
godz.15:13
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość