przejdź do Sochaczew.pl
53333 odwiedzin
Spotkanie integracyjne "Dzień dla Rodziny" - 30.05.2017r.

W dnia 30 maja w Środowiskowym Domu Samopomocy w Sochaczewie odbyło się spotkanie integracyjne "Dzień dla Rodziny".

Projekt  współfinansowany został ze środków Gminy Miasto Sochaczew, zrealizowany przez Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Osobom Potrzebującym "Z Sercem Do Wszystkich" we współpracy partnerskiej z ŚDS w Sochaczewie.

Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz miasta: Zastępca Burmistrza Miasta Sochaczew p. M. Fergiński i Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia p. J. Kamińska.

Obecni również byli: przyjaciel Domu - Ksiądz A. Kita oraz przedstawiciele  placówek pomocy społecznej współpracujących z naszym domem.

Do organizacji uroczystości bardzo aktywnie włączyli się rodzice i opiekunowie naszych uczestników, przygotowując słodkie ciasta, za co jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy.

Na początek p. Dyrektor J. Majewska przywitała wszystkich przybyłych gości i zaprosiła na występ przygotowany specjalnie na tę okoliczność przez naszych uczestników.

Po występie wszyscy zasiedliśmy do wspólnego grillowania. Każdy z przybyłych gości otrzymał pamiątkę, wykonaną w ramach terapii zajęciowej przez naszych uczestników.

Na zakończenie wspólnego biesiadowania odbyła się zabawa taneczna.

A A A
31.05.2017
godz.15:13
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość