przejdź do Sochaczew.pl
68993 odwiedzin
Uroczyste śniadanie wielkanocne w ŚDS

1 kwietnia w naszym Ośrodku, zgodnie z dotychczasową tradycją,  odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne.

Wzięli w nim udział zaproszeni goście: Ksiądz Andrzej Kita,  Burmistrz Miasta - Pan Piotr Osiecki, jego zastępca  – Pan Marek Fergiński, Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia – Pani Joanna Kamińska, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej - Pani Zofia Berent, jak również społeczność Ośrodka – uczestnicy, ich rodziny, opiekunowie oraz wszyscy pracownicy.

Na początku Pani Dyrektor ŚDS powitała zebranych gości i nawiązując do zbliżających się Świąt wprowadziła w uroczysty i świąteczny nastrój spotkania.

W imieniu zaproszonych gości głos zabrał Pan Burmistrz Piotr Osiecki, który złożył wszystkim zebranym życzenia świąteczne.

Następnie Ksiądz Andrzej Kita, wieloletni przyjaciel naszego Domu, poświęcił wielkanocne pokarmy.
Po części oficjalnej i modlitwie nastąpiło spożywanie tradycyjnych wielkanocnych potraw, przygotowanych specjalnie na tę okoliczność w ramach zajęć terapeutycznych.

Mimo niesprzyjającej  pogody na zewnątrz, w Ośrodku panowała ciepła, serdeczna i rodzinna atmosfera, niosąca optymizm i nadzieję na lepsze jutro, dająca siłę do pokonywania codziennych trosk i problemów.

A A A
02.04.2015
godz.15:00
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość